نمونه سوالات پیام نور

جلسه نمایندگان معاونت پرستاری وزارت بهداشت با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی خرم آباد

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی کمک پرستاری یکساله ، مورخ نهم اردیبهشت ۹۷ جلسه ای با حضور خانم دکتر مداح و آقای دکتر لک ، نمایندگان معاونت پرستاری وزارت بهداشت با دکتر فرهادی معاون توسعه و دکتر آسترکی معاون درمان و خانم خوانساری مدیر پرستاری و خانم تولابی رئیس دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی خرم آباد(لرستان) برگزار گردید.
در این جلسه درخصوص مسائل روز پرستاری و سطح بندی نوین خدمات پرستاری گفتگو و بر رعایت نسبت نیروهای حرفه ای و غیرحرفه ای کادر پرستاری حسب نیاز بیمارستان ها و با توجه به برنامه های وزارت بهداشت برای توسعه پنجاه هزار تخت بیمارستانی در سال ۹۷ تاکید شد و خاطرنشان شد که تامین نیروی انسانی موردنیاز برای این تعداد تخت نیز باید در برنامه قرار داده شود.
دکتر فرهادی معاون توسعه ضمن اشاره به مشکلات دانشگاه درخصوص بودجه لازم برای جذب این نیروها اطمینان خاطر داد که این موضوع در اولین جلسه هیئت رئیسه دانشگاه جهت بررسی و اقدامات لازم مطرح خواهد شد.
در ادامه دکتر آسترکی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خرم آباد از جذب ۲۵۰ نفر نیروی انسانی در آزمون سال ۹۶ خبر داد که تا ۳ ماه آینده وارد سیستم خواهند شد.
در ادامه ضمن بازدید از بیمارستان شهید رحیمی ، شهید مدنی و شهدای عشایر خرم آباد با پرسنل کادر پرستاری دیدار و گفتگو و از نحوه ارایه مراقبت های اولیه ، عمومی و تخصصی نیز بازدید بعمل آمد.

مطلب پیشنهادی

کسب مقام اول مسابقات کشتی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی غرب کشور توسط کمک پرستار کرمانشاهی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمک پرستاری یکساله ، در پایان این مسابقات تیم لرستان به عنوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
قالب وردپرس