نمونه سوالات پیام نور

نشست نمایندگان معاونت پرستاری وزارت بهداشت با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی کمک پرستاری یکساله ، مورخ چهارم اردیبهشت ۹۷ جلسه ای با حضور خانم دکتر مداح و آقای دکتر لک ، نمایندگان معاونت پرستاری وزارت بهداشت با آقای دکتر مرادی رئیس و دکتر ایمانی معاون توسعه و دکتر روشنی معاون درمان و دکتر پورمیرزا مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در محل ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه درخصوص مسائل روز پرستاری و سطح بندی نوین خدمات پرستاری گفتگو و بر رعایت نسبت نیروهای حرفه ای و غیرحرفه ای کادر پرستاری حسب نیاز بیمارستان ها تاکید شد و با توجه به نیاز شدید به نیروهای کادر پرستاری درخواست جذب این نیروها مطرح گردید که با قول مساعد ریاست محترم دانشگاه همراه بود.
در ادامه از تلاش و زحمات دکتر مرادی و تیمشان برای ارائه خدمات مراقبتی و بهداشتی مناسب به مردم زلزله زده اخیر کرمانشاه و همچنین تسریع در روند بازسازی واحدهای آسیب دیده بهداشتی و درمانی تقدیر و تشکر کردند.
در ادامه ماموریت یکروزه نمایندگان معاونت پرستاری، ایشان از بیمارستان امام علی (ع) سانتر قلب کرمانشاه بازدید نموده و ضمن عیادت از بیماران، با کادر پرستاری دیدار کرده و در جریان کم و کیف ارائه مراقبت های اولیه ، عمومی و تخصصی مراقبتهای پرستاری قرار گرفتند.

در پایان مسئولین معاونت پرستاری در جشن بازنشستگی تعدادی از پرسنل پرستاری دانشگاه علوم پزشکی حضور یافته و از زحمات ۳۰ ساله بازنشستگان عزیز پرستار، ضمن تقدیر و تشکر، سپاسگزاری نمودند.

مطلب پیشنهادی

کسب مقام اول مسابقات کشتی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی غرب کشور توسط کمک پرستار کرمانشاهی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمک پرستاری یکساله ، در پایان این مسابقات تیم لرستان به عنوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
قالب وردپرس