نمونه سوالات پیام نور

ادامه سریال پرستاران از چهارشنبه شروع می شود

✅مدیر روابط عمومی معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پخش ادامه سریال پرستاران از چهارشنبه -۲۱ تیر-از شبکه اول سیما خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری وزارت بهداشت، سعید لک، گفت: ادامه سریال پرستاران که بخش اول آن در قالب ۲۶ قسمت از ۲۵ بهمن سال ۹۵ از شبکه اول سیما، پخش شده بود، از چهارشنبه-۲۱ تیر- آغاز می شود.
وی افزود: سریال پرستاران، یک سریال ۵۲ قسمتی است که بخش اول آن شامل ۲۶ قسمت، در زمستان سال ۹۵ از تلویزیون پخش شد و بخش دوم آن بعد از چهار شنبه از شبکه اول سیما پخش می شود.
مدیر روابط عمومی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: پخش مجدد قسمت های قبلی این سریال به صورت خلاصه در پنج قسمت از روز جمعه ۱۶ تیر آغاز شده است و از روز چهارشنبه، بخش دوم این سریال در قالب ۲۶ قسمت دیگر پخش می شود.
وی افزود: این سریال هر روز به جز پنجشنبه ها، از ساعت ۲۲ و ۲۰ دقیقه از شبکه اول سیما پخش می شود و تا ۲۴ مرداد ادامه دارد.
لک گفت: سریال پرستاران یک سریال ۵۲ قسمتی به تهیه کنندگی داوود هاشمی، نویسندگی علیرضا افخمی و کارگردانی شهرام شاه حسینی است که با مشارکت و حمایت وزارت بهداشت ساخته شده است.
مدیر روابط عمومی معاونت پرستاری وزارت بهداشت افزود: در این سریال فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، امین زندگانی، سیاوش خیرایی، لیندا کیانی، الناز حبیبی عاطفه رضوی، فاطمه گودرزی، لیندا کیانی، الناز حبیبی. فریبا نادری، محمد عمرانی، سیاوش خیرابی، امین زندگانی و فریبا نادری بازی می‌کنند و فضای بیمارستانی این سریال در بیمارستان نورافشار تهران فیلمبرداری شده است.
سریال پرستاران، زندگی شغلی و اجتماعی پرستاران و ایثار و فداکاری این فرشتگان سپید پوش را به تصویر می کشد.

پایان خبر

مطلب پیشنهادی

◾️شهادت جانسوز امام جعفر صادق علیه السلام تسلیت باد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
قالب وردپرس