نمونه سوالات پیام نور

برگزاری مصاحبه تخصصی فراخوان جذب کمک پرستاری یکساله در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع آندسته از داوطلبانی که مرحله اول فراخوان جذب کمک پرستاری را با موفقیت سپری کرده اند می رساند زمان برگزاری آزمون مرحله دوم (مصاحبه تخصصی) در روز پنجشنبه مورخ ۲۵/۳/۱۳۹۶ راس ساعت ۸ صبح می باشد. به همین منظور افراد پذیرفته شده مرحله اول رأس ساعت ۶:۳۰ صبح در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی (محل برگزاری آزمون تئوری) جهت اعزام به محل برگزاری آزمون حضور به هم رسانند.

نکته ۱ : بدیهی است عدم حضور در تاریخ و زمان مشخص شده به منزله انصراف تلقی میگرد.
نکته ۲ : داشتن کارت شناسایی معتبر در روز آزمون الزامی می باشد.
نکته ۳ : آن دسته از داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگری (شهدا-جانبازان-رزمندگان) می باشند باید در روز آزمون عملی نامه ایثارگری مورد تأیید بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذی صلاح را به نماینده مؤسسه کارآفرینان آواسلامت تحویل دهند. بدیهی است در صورت عدم تحویل، سهمیه آنان در آزمون لحاظ نخواهد شد.
ضمنا یاد آور می گردد طبق تذکرات کلی فراخوان مربوطه، مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی، به عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، آزمون عملی و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات نادرست یا فاقد شرایط مندرج در آگهی ارائه نموده است، حتی در صورت عقد قرارداد پذیرش آن لغو و بلا اثر و از انجام مراحل بعدی محروم می گردد.

مطلب پیشنهادی

جلسه نمایندگان معاونت پرستاری وزارت بهداشت با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی قم

در سفر یکروزه خانم دکتر مداح، مشاور معاون پرستاری و دکتر سعید لک عضو کمیته ممیزی و ارزیابی معاونت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
قالب وردپرس