نمونه سوالات پیام نور

مراحل جذب و بکارگیری کمک پرستاران یکساله در استان همدان

??قابل توجه کلیه کمک پرستاران استان همدان:

✅بر اساس ابلاغ نامه ای به شماره ۳۳/۱۶/۱۶۷۶ /پ به ۱۶ بیمارستان دانشگاهی استان همدان که از این پس در رده ی غیر حرفه ای کادر پرستاری، صرفاً جذب و بکارگیری نیروهای غیر حرفه ای در قالب نیروهای کمک پرستاری یکساله خواهد بود و مدیران محترم بیمارستان های مذکور باید با معاونت توسعه و نیروی انسانی استان همدان مذاکره نمایند و طبق معیارات و توان مالی و پرداختی بیمارستان های خود مجوز جذب و بکارگیری کمک پرستاران را اخذ و به اداره پرستاری دانشگاه ارسال نمایند.

✳️بر این اساس مقرر گردید که جذب و بکارگیری نیروهای کمک پرستاری در سطح استان از گروه هایی که آزمون های تایید صلاحیت تئوری و بالینی داده و نمرات قبولی را کسب کرده و همچنین دارای اصل مدرک کمک پرستاری یکساله هستند به ترتیب اولویت از گروه یک تا ده انجام شود و بیمارستان،کارآموزانی را که آموزش داده است در همان بیمارستان بکارگیری نماید.

❎لازم به ذکر است آقای مسعود کریم خانی نماینده کمک پرستاران استان همدان در مباحث آموزشی و دوره های کمک پرستاری مسئولیت نمایندگی را بر عهده دارند و انتقادات و پیشنهادات را در این زمینه به اداره پرستاری دانشگاه ارسال می نمایند اما در زمینه جذب و بکارگیری هیچ گونه مسئولیتی نداشته و این موضوع فقط از طریق مدیر و کارشناسان اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی صورت می گیرد.

✅شرایط و اولویت جذب کمک پرستاران به شرح زیر می باشد:
۱.اولویت با آقایان
۲.تاهل.
۳.نمرات آزمون های تایید صلاحیت.
۴.رضایتمندی مترون و سوپروایزرین محترم بیمارستان ها از کمک پرستاران در دوران کارورزی.
۵.مصاحبه با مترون های محترم بیمارستان های استان.

✅اقداماتی که مدیر پرستاری دانشگاه با مشارکت نمایندگان کمک پرستاری استان همدان در راستای جذب و بکارگیری نیروهای غیر حرفه ای کمک پرستاری انجام داده اند به شرح زیر می باشد:

✳️مقطع سنی از شرایط جذب و بکارگیری کمک پرستاری استان حذف گردید.

✳️دروس عمومی که برگرفته از دروس مقطع تحصیلی دوره متوسطه(دیپلم) میباشد از آزمون بکارگیری حذف گردید.

✅تنها نمرات آزمون های تخصصی که شامل آزمون های تایید صلاحیت بالینی و تئوری که از سوی اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار گردید معیار و شرایط جذب برای کمک پرستاران خواهد بود.

✅جذب از طریق فراخوان بیمارستان ها و طبق لیست ارسالی از سوی اداره پرستاری دانشگاه صورت میگیرد و طبق ترتیب و اولویت گروه های ۱ تا ۱۰ انجام خواهد شد و مسئولین بکارگیری از هر بیمارستان با فراگیران تماس خواهند گرفت.

✳️آزمون پایانی و مصاحبه کمک پرستاران با مترون های محترم بیمارستان ها و قبولی در آن معیار نهایی جذب و بکارگیری کمک پرستاران خواهد بود.

✳️لذا از کمک پرستاران استان تقاضا می شود که شکیبا باشند تا فرایند جذب و بکارگیری مسیر خود را طی نماید . انشاالله در آینده نه چندان دور شاهد اشتغال و حضور کمک پرستاران در بیمارستان های استان باشیم.

مطلب پیشنهادی

جلسه نمایندگان معاونت پرستاری وزارت بهداشت با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی اراک

در ابتدا با حضور نمایندگان معاونت پرستاری، آقای دکتر نامق مدیر درمان و آقای شمسی …

۶ دیدگاه

  1. به امید روزی که همه ی کمک پرستاران استخدام بشند

  2. برای همه ی کمک پرستاران عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی داریم

  3. سلام به امید روزی که زحمتای بهیاران (کمک پرستاران)عزیز نتیجه بوه و هگی استخدام و جذب بشن.

  4. خداوند بزرگ و منان انشلاه پشتیبان تمامی کمک پرستاران هست و خواهد بود
    به امید استخدام در آینده نزدیک

  5. ایا کمک پرستاران اموزش دیده در استان دیگه میتونه استخدام بشه
    یا حتما باید در شهر یا استان خودش استخدام بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
قالب وردپرس